Artykuł dot. salmonelli

19-11-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szanowni Państwo  Przekazujemy Państwu plik z artykułem dot. profilaktyki w przypadku zakażenia bakterią salmonelli. Artykuł - Salmonella

15-11-2019
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W DNIU 25 LISTOPADA (PONIEDZIAŁEK) SWOJE ŚWIĘTO W NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDĄ OBCHODZIŁY MISIE   TEGO DNIA PROSIMY O: PRZYNIESIENIE PRZEZ DZIECI DO (...)

Spotkanie informacyjne z nauczycielami

07-11-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szanowni Rodzice, Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne z nauczycielami w dniach: Gr I, II, III, IV, V, VI, IX, X - 21. 11.2019 r. - szczegóły u nauczycieli w po (...)

Dzień Niepodległości

23-10-2019
W DNIU 8 LISTOPADA (PIĄTEK) BĘDZIEMYOBCHODZILI W NASZYM PRZEDSZKOLU ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI PROSIMY, ABY TEGO DNIA KAŻDE DZIECKO MIAŁO JAKIŚ AKCENT PATRIOTYCZNY(UBRANIE W KOLORZE B (...)

Dzień postaci z bajek

23-10-2019
W DNIU 5 LISTOPADA (WTOREK) OBCHODZIMY W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIEŃ POSTACI Z BAJEK PROSIMY O PRZEBRANIE DZIECI ZA BAJKOWE POSTACI

Dzień kolorów - pomarańczowy

23-10-2019
DRODZY RODZICE, W DNIU 4 LISTOPADA (PONIEDZIAŁEK) ODBĘDZIE SIĘW NASZYM PRZEDSZKOLU DZIEŃ KOLORÓW. BARDZO PROSIMY, ABY W TYM DNIU DZIECI MIAŁY PRZYNAJMNIEJ J (...)

14-10-2019
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pamięć oraz słodki poczęstunek w Dniu Edukacji Narodowej.   Zdjęcia wykonała Joanna Szcześniak

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska

07-10-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
DRODZY RODZICE I DZIECI, W DNIACH 7- 24 PAŹDZIERNIKA W NASZYM PRZEDSZKOLU ORGANIZOWANA JEST ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW DLA PODOPIECZNYCH ,,FUNDACJA TYMMMCZASY" Z (...)

Dzień kolorów

01-10-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
DRODZY RODZICE, W DNIU 7 PAŹDZIERNIKA (PONIEDZIAŁEK) ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIEŃ KOLORÓW. BARDZO PROSIMY, ABY W TYM DNIU DZIECI MIAŁY PRZYNAJMNIEJ JEDEN ELEM (...)