07-01-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
KOCHANA BABCIU I KOCHANY DZIADKU! Z OKAZJI WASZEGO ŚWIĘTA KAŻDA GRUPA PRZYGOTOWAŁA MAŁĄ UROCZYSTOŚĆ. SPOTKANIA ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH DNIACH: WTOREK, 22.01.br., Grupa I &nd (...)

Dziękujemy!

06-01-2019
Drodzy Rodzice!    Dziękujemy za wsparcie zbiórki na rzecz Dzieci z Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Instytucie Matki i Dziecka. Wspólnymi siłami udało nam (...)

Spotkania świąteczne dla rodziców

11-12-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy na spotkania świąteczno – wigilijne w grupach, które odbędą się 18 grudnia (wtorek): Grupa 1  - godz.16.00 Grupa 2 &ndash (...)

Szlachetna Paczka

06-12-2018
Drodze Rodzice!    Dziękujemy Państwu za wsparcie, chęci do działania i zaangażowanie w akcji "Szlachetnea Paczka". Dzięki zbiórce udało nam się spełnić wszystki (...)

Zbiórka dla Instytutu Matki i Dziecka

28-11-2018
Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce dla dzieci przebywających w Centrum Matki i Dziecka (Oddział diagnostyki). Zbieramy zabawki,artykuły papiernicze,używane i nowe.Wszy (...)

17-11-2018
Miś na smutki i radości, Miś, gdy coś cię bardzo złości, Miś, gdy czasem jest Ci źle, Miś, gdy gorzej czujesz się. Miś dla małych i dla dużyc (...)

10-11-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szanowni Państwo, Prezydent Andrzej Duda podpisał w środę ustawę ustanawiającą 12 listopada tego roku Świętem Narodowym i dniem wolnym od pracy. Powodem jest setna rocznica odzysk (...)