Aktywny Sześciolatek w pierwszej klasie

04-02-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szanowni Państwo, Rodzice Sześciolatków Zapraszam wszystkich Państwa do zainteresowania się ursynowskim projektem „Aktywny Sześciolatek w pierwszej klasie”. (...)

03-02-2019
DNIA 22 LUTEGO ODBĘDZIE SIĘ BAL KARNAWAŁOWY DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW   PROGRAM IMPREZY – OBJĘTY ŚCISŁĄ TAJEMNICĄ, ALE BĘDZIE ODLOTOWO, ODJAZDOWO I ZABAWOWO (...)

Dzień kota

02-02-2019
W DNIU 18 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK) BĘDZIEMY OBCHODZILI ŚWIĘTO KOTA   TEGO DNIA PROSIMY O: PRZEBRANIE DZIECI W STRÓJ KOTA (UBRANIE NA CZARNO, PRZYGOTOWANIE USZU, OGON (...)

01-02-2019
Z OKAZJI WALENTYNEK W  NASZYM PRZEDSZKOLU BĘDZIE DZIAŁAŁA POCZTA WALENTYNKOWA W DNIACH 11 – 14 LUTEGO W HOLU ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE SKRZYNKA WALENTYNKOWA KAŻDA WRZUC (...)

Spotkanie dla Rodziców 5 i 6-latków

31-01-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szanowni Państwo, Dyrektor Przedszkola nr 286 serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne Rodziców dzieci 5cio i 6cio – letnich, które odbędzie się w dniu 1 (...)

07-01-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
KOCHANA BABCIU I KOCHANY DZIADKU! Z OKAZJI WASZEGO ŚWIĘTA KAŻDA GRUPA PRZYGOTOWAŁA MAŁĄ UROCZYSTOŚĆ. SPOTKANIA ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH DNIACH: WTOREK, 22.01.br., Grupa I &nd (...)

Dziękujemy!

06-01-2019
Drodzy Rodzice!    Dziękujemy za wsparcie zbiórki na rzecz Dzieci z Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Instytucie Matki i Dziecka. Wspólnymi siłami udało nam (...)