ZAKRĘĆ SIĘ Z ADRIANEM I KACPREM

ZAKRĘĆ SIĘ

Z ADRIANEM I KACPREM

Codziennie miliony plastikowych nakrętek po napojach ląduje w koszu na śmieci. A można je przecież wykorzystać w znacznie lepszy sposób.

Zachęcamy Państwa do włączenia się w zbiórkę nakrętek dla Adriana i Kacpra zmagających się z Miopatią Wrodzoną.

Więcej informacji na temat chłopców i ich choroby można uzyskać ze strony FB: Adrian I Kacper – Miopatia Wrodzona lub Pomoc dla Kacpra i Adriana – Miopatia Wrodzona

Wzorem ubiegłego roku w tym roku szkolnym również kontynuujemy w naszym przedszkolu akcję, która polega na zbiórce plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, środkach chemicznych itp.)Nakrętki zbieramy w specjalnie przygotowanym pojemniku przy wejściu do przedszkola. Wszystkie zebrane nakrętki zostaną przekazane Rodzinie chłopców.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PRZEDSZKOLAKOM I ICH RODZICOM I KREWNYM,
którzy włączyli się w ww. akcję w ubiegłym roku szkolnym i  zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek i dostarczania ich do przedszkola.

Zachęcamy również do rozpropagowania akcji w swoim środowisku, do włączania w tę szczytną akcję swojej rodziny i znajomych oraz udostępniania stron Facebookowych chłopców.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!