Wyprawka dla dziecka

Uprzejmie prosimy o przygotowanie następującego wyposażenia dla każdego dziecka, które będzie uczęszczało do naszego Przedszkola:

1. ubrania na zmianę w woreczku z materiału (do przechowywania w indywidualnej szafce w szatni)
  2. mały ręcznik o maksymalnych wymiarach 25 cm x 50 cm z przyszytym wieszaczkiem
  3. duża poszwa i koc oraz piżamka (tylko w grupach 3-latków)
  4. kubeczek (bez "ucha") i szczoteczka do zębów
  5. kapcie - nie sandały i nie klapki
  6. kostium gimnastyczny (grupy V,VI,VII,VIII,IX,X) w woreczku z materiału (bluzeczka z krótkim rękawem i krótkie spodenki lub legginsy)

Prosimy o wyraźne i trwałe podpisanie wszystkich akcesoriów imieniem i pierwszą literą nazwiska dziecka.

Informacje o przyborach plastycznych uzyskają Państwo od nauczycieli grup.

Jednocześnie przypominamy Rodzicom dzieci nowo przyjętych o obowiązku dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych u dziecka do uczęszczania do Przedszkola. Zaświadczenie należy przedłożyć Nauczycielkom grup w pierwszym dniu pobytu dziecka w Przedszkolu.