Przedszkole nr 286
w Warszawie

Kadra

Grupa I dzieci 3 - letnie

  1. mgr Krystyna Smith- nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Katarzyna Syska- nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Barbara Jasek - pomoc nauczyciela wych. przedszkolnego
  4. Gabriela Cieślak- opieka higieniczno - porządkowa

 

Grupa II dzieci 3 - letnie

  1. mgr Elżbieta Kisielewska- nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Agnieszka Jagiełło- nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. mgr Paulina Mederska - nauczyciel wych. przedszkolnego
  4. Teresa Jaworska- pomoc nauczyciela wych. przedszkolnego
  5. Ewa Ziółkowska- opieka higieniczno - porządkowa

 

Grupa III dzieci 3 - letnie

  1. mgr Dorota Mazuruk - nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Agata Gaponowicz - nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Anna Szymanik- pomoc nauczyciela wych. przedszkolnego
  4. Izabela Szor- opieka higieniczno – porządkowa

 

Grupa IV dzieci 3 - letnie

  1. Jolanta Król - nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Karina Templer - nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Alicja Janeczek - pomoc nauczyciela wych. przedszkolnego
  4. Emilia Jawoszek - Terej- opieka higieniczno - porządkowa

 

 Grupa V dzieci 4 - letnie  

  1. Magdalena Jóźwik - nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Anna Kamińska - nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Krystyna Chojnacka- opieka higieniczno – porządkowa

 

Grupa VI dzieci 4 - letnie

  1. mgr Magdalena Madoń - nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Katarzyna Dąbrowska - nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Ewelina Matera- opieka higieniczno – porządkowa

Grupa VII dzieci 4 - letnie

  1. mgr Renata Skalska - nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Agnieszka Rucińska - nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Lucyna Spójny- opieka higieniczno - porządkowa

 

Grupa VIII dzieci 5 - letnie

  1. mgr Monika Fudała - nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Marlena Stajniak - Przybytniewska - nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Elżbieta Szubska - opieka higieniczno – porządkowa

 

Grupa X dzieci 5 - letnie

  1. mgr Luiza Marczak - nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. mgr Magdalena Maksimczuk - nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Anna Maśluch- pomoc nauczyciela wych. przedszkolnego
  4. Monika Podkowińska- opieka higieniczno - porządkowa

 

Grupa IX dzieci 5-6 – letnie

  1. mgr Krystyna Piasecka - nauczyciel wych. przedszkolnego
  2. Krystyna Czerwińska - nauczyciel wych. przedszkolnego
  3. Wanda Wieczorek - opieka higieniczno - porządkowa

 

Specjaliści:

  1. mgr Eliza Rolińska - Kaniewska- psycholog
  2. mgr Barbara Grabarczyk- logopeda

 

Zajęcia dodatkowe:

  1. Wioletta Karkucińska – nauczyciel języka angielskiego
  2. mgr Julia Czyżewska - tyflopedagog
  3. mgr Justyna Ippohorska - Lenkiewicz – nauczyciel rytmiki
  4. mgr Jacek Czuboni – nauczyciel/instruktor gimnastyki korekcyjnej