Ubezpieczenie NNW dzieci

W ślad za informacjami o Warszawskim Programie NNW i korespondencji m.st.Warszawy poniżej przekazujemy informację jak można przystąpić do ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży w formie elektronicznej w Warszawskim Programie NNW.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcą przystąpić do naszego programu NNW 2019/2020 mogą zrobić to bez udziału jednostki. Wystarczy tylko wejść na dedykowaną stronę, wypełnić dane i opłacić składkę. Wszystko w kilka minut. Tak jak było w materiałach przesyłanych przez Biuro Administracyjne.

Co trzeba zrobić żeby wykupić ubezpieczenie NNW?
  1. Wejść na dedykowana stronę www https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline i wpisać kod dla wariantów     z rozszerzeniem sportowym la8bt lub tych bez rozszerzenia sportowego mceph
  2. Można też dostać się na tą stronę szybciej, skanując kod QR jaki jest na materiałach (do tego potrzebna jest aplikacja do skanowania kodów QR - bezpłatna.
  3. Wpisać dane rodzica oraz dzieci
  4. Opłacić w dowolny elektroniczny sposób.
  5. Odebrać certyfikat na adres e-mail podany w rejestracji.

Warszawski Program NNW - PLAKAT

Tabela wariantów - Warszawski Program NNW