Wizyta policjantów z psami tropiącymi

05-04-2019
W piątek odwiedzili nas policjanci z psami tropiącymi, które uczą się poszukiwania zaginionych ludzi. Pieski ras posokowiec i bloodhound mają szczególnie wrażliw (...)

Teatrzyk o zdrowym odżywianiu

02-04-2019
Bohaterowie teatrzyku w zabawny i pouczający sposób przekonali nas, że lepiej jest jeść witaminy - owoce i warzywa niż słodycze i gazowane napoje. Na koniec wspólnie (...)

Pierwszy dzień wiosny

21-03-2019
W naszym przedszkolu, każda grupa świętowała przybycie wiosny. Wszyscy tego dnia ubrani byli na zielono. Grupa 7 przybyła do kilku grup z Marzanną, aby dzieci mogły pożegnać zimę. (...)

Zajęcia z Labolkiem

12-03-2019
Po dzisiejszych warsztatach wiemy, jak działa wulkan, jaka jest różnica między magmą a lawą. Mieliśmy okazję obserwować doświadczenie - wulkan z wykorzystaniem octu i sody. (...)

Tańce ludowe

07-03-2019
Dzisiaj poznaliśmy stroje ludowe z regionu kurpiowskiego. Pieśni i tańce były bardzo żywiołowe. Chętne dzieci uczyły się jednego z nich.

Szynszyle i inne gryzonie

06-03-2019
W środę odwiedziła nas opiekunka dwóch niezwykłych zwierząt: szynszyla i koszatniczki. Poznaliśmy ciekawy tryb życia tych zwierzątek, ich cechy charakterystyczne, wiemy co l (...)

22-02-2019
22 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci były pięknie ubrane w stroje, a co najważniejsze, każdy dziś miał piękny uśmiech! W każdej grupie były ta (...)

Dzień kota

18-02-2019
W tym dniu wszyscy zamieniliśmy się w miłe, sympatyczne kotki.