Projekt Fundacji im. Kronenberga City Handlowy

Dnia 8.06.2018 o godzinie 9.00 każda grupa wzięła udział w  zajęciach dydaktycznych związanych z tematyką prozdrowotną w ramach projekt  Fundacji im. Kronenberga City Handlowy. Miedzy innymi omówiono z dziećmi zasady prawidłowej higieny jamy ustnej, prawidłowego odżywiania (piramida żywienia), a także konieczności zachowania odpowiedniej aktywności ruchowej dla utrzymania odpowiedniej harmonii zdrowia. Ponadto grupy Lasku wyruszyły pochodem z transparentem pomiędzy blokami, promując hasło projektu Fundacji im. Kronenberga City Handlowy.

Finał akcji odbył się w sobotę 9.06.2018, gdzie odbyło się malowanie płotu przedszkola. W finale wzięła udział pani Dyrektor Paulina Mederska, nauczyciele placówki, pracownicy obsługi,  a także rodzice dzieci. Wspólnymi silami udało się odmalować grubo ponad 200 m/b płotu.

Dzięki Fundacji im. Kronenberga City Handlowy udało się wyposażyć łazienki dzieci w podajniki mydła, podajniki papieru, szafki na kubeczki oraz odmalować płot.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za chęci współpracy i pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia!