Calineczka

14-06-2016
Przedstawienie uczniów z niepełnosprawnością ze Szkoły Podstawowej Nr 330 dla naszych przedszkolaków.

Piosenki wakacyjne

10-06-2016
Utrzymany w pogodnym nastroju program, w którym wspólnie z młodymi słuchaczami zaśpiewamy znane i lubiane piosenki, które zwykle rozbrzmiewają przy wakacyjnych (...)

O instrumentach smyczkowych

13-05-2016
Koncert, w którym opowiemy krótką historię powstania tych najważniejszych, podstawowych instrumentów europejskiej kultury muzycznej. Zabrzmią skrzypce, alt&oac (...)

Zaczytani

22-04-2016
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej zbiórce książek dla dzieci i młodzieży. Zaczytani.org będą tworzyć biblioteki w szpitalach, domach dziecka i hospicja (...)

Teatr mimu

22-04-2016
Program, w którym przybliżymy młodym widzom sztukę mimu, zorganizujemy małe warsztaty, pokażemy jak niezwykle komunikatywny może być język ciała, kiedy aktor mim świadomie rezygnuj (...)

Powitanie wiosny

31-03-2016
Grupa Misiów przygotowała dla nas kolorowe powitanie Wiosny, pełne kwiatków i zwierzątek. Wspólnie śpiewaliśmy wiosenne piosenki i pożegnaliśmy Marzanne. (...)

28-01-2016
Swoje przedstawienie z okazji Jasełek przedstawiła grupa VIII. Atmosferę dodawała gra na gitarze jednej z mam.