Przedszkole nr 286
w Warszawie

Harmonogram wydarzeń

Eksperymenty  - „LABO ODKRYWCY”                                             2018/2019

Wtorki: 11.09. / 9.10. /13.11. / 11.12. / 15.01 /

               12.02. / 12.03. / 9.04. /14.05. / 11.06.              

 

9.00. –   9.30.     grupa 3

9.30. –  10.00.    grupa 4

10.00. – 10.30.  grupa 1

10.30. -  11.00.   grupa 2

11.00. -  11.30.   grupa 9

11.30. -  12.00.   grupa 10

12.00. – 12.30.   grupa 5

12.30.-   13.00.   grupa 6

13.00. -  13.30.   grupa 7

13.30. -  14.00.   grupa 8

 

Koncerty  „Gucio i Duduś”                                                                         2018/2019

Czwartki:  13.09 / 11.10. / 8.11./ 13.12 / 10.01. /

                   14.02. / 14.03. / 11.04. / 9.05. / 13.05.

 

10.45 – 11.20.  (sala gr. 8)  grupa 1, grupa 8, grupa 7, grupa 3

11.20. – 11.55. (sala gr. 8) grupa 2, grupa 4, grupa 10

12.30. – 13.05. (sala gr. 6) grupa 5, grupa 6, grupa 9 

 

 

Teatrzyki                                                                                                     2018/2019

Czwartki : 27.09. / 25.10 / 22.11. / 21.02. /

                   21.03./2.04. / 30.05. / 6.06.

 

9.30. – 10.30.  (sala gr. 5 lub gr. 6) grupa 2, grupa 3, grupa 6

10.30. – 11.30. (sala gr.5 lub gr.6) grupa 1, grupa 4, grupa 7, grupa  8

12.30. – 13.30. (sala gr 5 lub gr.6) grupa 5, grupa 9, grupa 10

 

Tańce ludowe                                                                                  2018/2019

 

Czwartki: 4.10. / 7.03.

 

9.15 –  10.05. (sala gr.  5) grupa 5, grupa 4, grupa 2

10.05. – 11.00. (sala gr. 5) grupa 8, grupa 6,grupa 3

11.00.- 11.50. (sala gr.5) grupa 1 , grupa 10,  grupa 9, grupa 7

  

AUDYCJA MUZYCZNA  - „UCHO DO UCHA”  

Czwartek i Piątek :  15 i 16 listopada (w salach każdej z grup)

Czwartek (15.11.2018) 

Godz. 9.30 -10.15     grupa III

Godz. 10.15 – 11.00 grupa I

Godz. 11.00 – 11.45 grupa II i VII           

Godz. 11.45 – 12.30. grupa V

Godz. 12.30 – 13.15 grupa VI

Piątek (16.11.2018)

Godz. 9.30 – 10.15   grupa X

Godz. 10.15 – 11.00 grupa IX

Godz. 11.00 – 11.45 grupa IV

Godz. 11.45 – 12.30. grupa VIII