Koncerty i teatrzyki

Koziołek Matołek

14-06-2018
Koziołek Matołek wyrusza w świat. Interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego.

Teatrzyk szkolny

11-06-2018
Dzieci ze szkoły przygotowały przedstawienie o Kubusiu Puchatku, który odwiedził swojego przyjaciela Królika.

Rozrywkowe opracowanie muzyki klasycznej

24-05-2018
Muzycy wykonali znane melodie klasycznych utworów w pracowaniu rozrywkowym. Zagrali dla naszych przedszkolaków na saksofonie, fortepianie, gitarze basowej oraz perkus (...)

Polskie tańce narodowe

19-04-2018
Dwie pary tancerzy ubranych w barwne kostiumy zatańczyli dla nas poloneza, mazura, kujawiaka, oberka i krakowiaka. Poznaliśmy tańce, które są świadectwem i wyrazem naszej po (...)

Od Vivaldiego do Piazzolli

08-03-2018
Koncert "Trio Akordeonowe Free Accordions". Zespół odnosił sukcesy na wielu ważnych koncertach i festiwalach. W programie zabrzmiała zarówno muzyka klasyczna jak i ba (...)

Szaleństwa karnawału

22-02-2018
Muzyka rozrywkowa w wykonaniu grupy rockowej (gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, perkusja, śpiew).