Po godzinach pracy przedszkola

Po godzinach pracy przedszkola dzieci mają możliwość korzystania z odpłatnych zajęć:

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA TO NASZA PASJA!

Szkółka Gimnastyki Artystycznej Gracja działająca w Przedszkolu nr 286 przy ulicy Mandarynki 1 na Ursynowie powstała z myślą, by się tą pasją dzielić z dziewczętami, które chcą być sprawne, zwinne i kochają sport. Naszym głównym celem jest dobra, pożyteczna zabawa i kształtowanie sylwetki. Stawiamy na rekreację, a nie na sport wyczynowy. Duża część dziewcząt ćwiczących w Naszej Szkółce to wychowanki Przedszkola nr 286.

Nasza Szkółka współpracuje z sekcją gimnastyki artystycznej UKS Pałac Młodzieży. Dziewczęta zainteresowane wyczynowym uprawianiem gimnastyki artystycznej mają za naszym pośrednictwem możliwość startowania w zawodach gimnastycznych w barwach UKS w Pałacu Młodzieży.

Zajęcia dla dziewcząt prowadzone są przez dwie doświadczone trenerki: Katerynę Nylypiuk i Margaritę Stepaniuk http://gracja.net/trenerki/. Mimo młodego wieku obie trenerki mają za sobą wiele lat treningów, udziału w zawodach i mistrzostwach. Są zawodniczkami z licznymi sportowymi sukcesami na forum krajowym i międzynarodowym.

Więcej informacji: WWW.gracja.net
Kontakt bezpośredni do organizatorki: Alina Łęska, Tel. +48 515 15 39 17